Wypasiona Pizza

Wypasiona Pizza to darmowa aplikacja na Androida w której Kuchareczka Hania zaprasza na pyszną pizzę z pieca prosto z włoskiej restauracji. Mnóstwo składników do wyboru i nieograniczona zabawa z nieskończoną ilością kombinacji sprawią, że zarówno dziecko jak i dorosły będą się świetnie bawić.

Składniki
Do wyboru mamy różne kształty pizzy: tradycyjna – okrągła, domowa – kwadratowa lub nietypowa w kształcie kwiatu czy serca.
Po wybraniu kształtu będziemy polewać pizzę jednym z czterech dostępnych sosów by w kolejnym kroku uzupełnić ją o ulubione składniki takie jak pomidory, mozarella, pieczarki, krewetki, ananas, szynka czy parówki podzielone odpowiednio na kategorie:
– sery (6 różnych serów),
– mięsa (6 rodzajów mięsa),
– warzywa (16 dodatków warzywnych)
– ryby i owoce morza (8 różnych składników).
Tak przygotowaną pizzę pieczemy w „prawdziwym” piecu na ogniu pozwalając aby powoli uwalniał się aromat pieczonej pizzy i jej składników. Na koniec możemy pizzę zabawnie przyprawić i przystroić uzupełniając ją o świeże listki bazylii, rukoli czy parmezanem, zaś wyciskanie ketchupu czy sosu czosnkowego będzie dla dzieci prawdziwą frajdą.

Radość Pieczenia
Podczas zabawy w pieczenie pizzy towarzyszą nam animowane scenki przygotowywania i pieczenia pizzy, bardzo przyjazne dźwięki imitujące cały proces tworzenia pizzy oraz muzyczka rodem ze słonecznej Italii dzięki czemu jeszcze bardziej wczujemy się w rolę kucharza i poczujemy atmosferę prawdziwej pizzerii.

Trzy tryby gry
– relaks – gdzie przygotowujemy pizzę według własnych upodobań,
– pamięć – w tym trybie staramy się zapamiętać jak najwięcej składników i zrobić pizzę wg. przepisu,
– układanka – naszym zadaniem jest umieścić składniki pizzy na swoich miejscach,

Wybór kucharza
Domyślną kucharką w tej grze jest Hania jednak możemy to w bardzo łatwy sposób zmienić zastępując ją na tym stanowisku wstawiając np. swoją fotkę. Możemy to zrobić na dwa sposoby
– robiąc zdjęcie prosto w grze,
– ładując dowolne zdjęcie ze swojego urządzenia.
Każde ze zdjęć możemy obracać, pomniejszać, powiększać oraz przesuwać tak aby je odpowiednio dopasować do sylwetki kucharza. Kucharz ten (Ty lub Hania) na koniec gry trzyma w rękach wykonaną przez nas pizzę i może sobie z nią zrobić pamiątkowe zdjęcie, które zostanie zapisane w galerii.

Informacje
Ocena treści: PEGI 3
Wersja Androida: 4.0.3 i nowsze
Liczba instalacji: 5 000 – 10 000
Cena: darmowa, zawiera reklamy

Obrazki z gry