Kolorowanki Księżniczki

Kolorowanki Księżniczki to zestaw darmowych malowanek dla dziewczyn, w których czeka na Ciebie całe mnóstwo baśniowych postaci – Wróżki, Księżniczki, Syrenki i Słodkie Zwierzaki. Przenosząc się do bajkowego świata w otoczeniu dworzan i paziów możesz sprawić, by ich bajkowy świat nabrał głębi i barw. One odwdzięczą Ci się wspaniale spędzonym czasem i satysfakcją z samodzielnego stworzenia czegoś pięknego a zarazem wyjątkowego. Kolorowanki w których głównymi bohaterkami są księżniczki to nie tylko możliwość rozwijania własnych zdolności manualnych, ale i dziecięcej wyobraźni.

Narzędzia malarskie
Swoje artystyczne wizje możesz zrealizować wykorzystując różnorodne narzędzia malarskie, które dają Ci możliwość uzyskania wyjątkowego efektu. Możesz się poczuć tak, jakbyś naprawdę malowała na papierze. Możesz szybko wypełniać całe obszary używając tzw. wiaderka albo użyć kredki, mazaka lub pędzla. Każde pociągnięcie po podłożu pozostawia realistyczny, barwny ślad. Paleta kolorów jest niezwykle bogata – to nie tylko kilka podstawowych barw, lecz niezliczona ilość odcieni, które możesz wybierać do woli. A gdy zapragniesz lekko przyciemnić lub rozjaśnić wybrany fragment pomoże Ci w tym odpowiednie narzędzie.

Innowacyjne gadżety
Każde swoje dzieło możesz jeszcze bardziej ozdobić wykorzystując dodatkowe innowacyjne gadżety. Duży wybór znaczków i wzorków pozwala na eksperymentowanie, dzięki czemu nasz obrazek stanie się jeszcze piękniejszy. Aby ułatwić Ci tworzenie znaczki zostały pogrupowane w następujące kategorie:

– Zwierzęta i natura,
– Święta i okazje,
– Świat księżniczki,
– Dekoracje, akcesoria i dodatki,
– Jedzenie.

Kreatywnie i wyjątkowo
Zrelaksuj się i stwórz coś nowego, spędzając czas w wyjątkowym książęcym i dworskim towarzystwie. Spotkasz tam znane wszystkim dziewczynkom postaci z bajek i baśni. Księżniczki czekają na swoich rycerzy w pięknych zamkach i pałacach. Syrenki pluskają się w wodzie odkrywając uroki podwodnego świata. Piękne wróżki odpoczywają wśród kwiatów, które aż błagają o soczyste kolory. A jeśli kochasz słodkie zwierzątka, to i one chętnie pobawią się z Tobą.

Funkcjonalność
Jeśli pomylisz się przy kolorowaniu lub jesteś niezadowolona z wyboru wzorku lub znaczka, to zawsze możesz cofnąć kilka swoich decyzji lub wygumkować wybrany fragment i bawić się dalej. Możesz też wyczyścić całą planszę i zacząć zabawę od nowa. Dlatego nie bój się eksperymentować i korzystaj z całej masy nowatorskich rozwiązań. Jeśli chcesz się przyjrzeć czemuś dokładniej i jeszcze precyzyjniej dopracować szczegół, wystarczy że skorzystasz z lupki.

Dodatkowo
Jeśli chcesz przerwać zabawę, możesz to zrobić, nie martwiąc się ewentualną utratą dotychczasowej pracy. Gdy wrócisz do gry Twój obrazek będzie na Ciebie czekał. Możesz także zachowywać swoje dzieła dzięki możliwości zapisu i pokazywać je przyjaciółkom za pośrednictwem e-maila lub Facebooka.

Informacje
Ocena treści: PEGI 3
Wersja Androida: 4.0.3 i nowsze
Rozmiar: ~20MB
Cena: darmowa, zawiera reklamy

Obrazki z gry