Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Niniejsza Polityka Prywatności opisuje, w jaki sposób twoje dane osobowe są gromadzone, wykorzystywane i udostępniane, gdy korzystasz z naszych aplikacji („Aplikacje”).

Dane osobowe
Podczas Twojego korzystania z Aplikacji automatycznie gromadzimy określone informacje o urządzeniu, w tym informacje o modelu sprzętu, wersji systemu operacyjnego i unikatowych identyfikatorach urządzeń; informacje dziennika logów, w tym unikalne numery aplikacji, takie jak numer wersji aplikacji; także identyfikatory mobilne, które są technologią podobną do plików cookie wykorzystywanych do zbierania i przechowywania informacji na Twoim urządzeniu. Dodatkowo, podczas Twojego korzystania z Aplikacji, zbieramy informacje o poszczególnych ekranach, które przeglądasz i informacje o tym, jak wchodzisz w interakcję z Aplikacją.

W jaki sposób korzystamy z danych osobowych?
Używamy zebranych danych osobowych, aby zoptymalizować Aplikację (na przykład generując analizy dotyczące tego, jak nasi użytkownicy przeglądają i wchodzą w interakcje z Aplikacją oraz w celu oceny skuteczności naszych kampanii marketingowych i reklamowych).

Aplikacje korzystają z usług stron trzecich, które mogą gromadzić informacje służące do identyfikacji użytkownika. Link do polityki prywatności zewnętrznych dostawców usług, z których korzystają aplikacje:
Google Play Services
AdMob
Google Analytics for Firebase

Możemy również udostępniać dane osobowe Użytkownika, aby zachować zgodność z obowiązującymi przepisami i regulacjami, w odpowiedzi na zgodne z prawem żądanie informacji lub by w inny sposób chronić nasze prawa.

Reklama behawioralna
Jak opisano powyżej, używamy Twoich danych osobowych w celu dostarczania ukierunkowanych reklam lub komunikacji marketingowej, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować.

Twoje prawa
Jeśli jesteś mieszkańcem Europy, masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, które posiadamy, oraz do żądania ich poprawiania, aktualizacji lub usuwania. Jeśli chcesz skorzystać z tego prawa, skontaktuj się z nami pisząc na adres wypasionegry@wypasionegry.pl

Dodatkowo, jeśli jesteś mieszkańcem Europy, informujemy, że przetwarzamy Twoje dane w celu realizacji umów, które możemy mieć z Tobą zawarte lub w inny sposób, aby realizować nasze cele wymienione powyżej. Ponadto pamiętaj, że Twoje informacje zostaną przesłane poza Europę, w tym do Kanady i Stanów Zjednoczonych.

Przechowywanie danych
Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe w naszych rejestrach, chyba że poprosisz nas o usunięcie tych informacji.

Zmiany
Od czasu do czasu możemy aktualizować niniejszą Politykę Prywatności, aby odzwierciedlić na przykład zmiany naszych praktyk lub z innych przyczyn operacyjnych, prawnych lub regulacyjnych.

Prywatność dzieci
Nie gromadzimy świadomie danych osobowych dzieci poniżej 13 roku życia. W przypadku odkrycia, że dziecko poniżej 13 roku życia przekazało nam dane osobowe, natychmiast usuwamy je z naszych serwerów. Jeśli jesteś rodzicem lub opiekunem i wiesz, że Twoje dziecko przekazało nam dane osobowe, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli podjąć niezbędne działania.

Skontaktuj się z nami
Aby uzyskać więcej informacji o naszych praktykach dotyczących prywatności, jeśli masz pytania lub chcesz złożyć skargę, skontaktuj się z nami poprzez e-mail na adres: wypasionegry@wypasionegry.pl lub pocztą, korzystając z danych podanych poniżej:

Marcin Kustal, BobiBobi – Gry Dla Dzieci, Roweckiego-Grota 3E, 42-224 Częstochowa